Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

DRZWI GERDA DO MIESZKAŃ

 

______________________________________________________________________________________________

 

DRZWI GERDA DO DOMU    

 

 

 

Drzwi zewnętrzne do domu

Są wizytówką Twojego domu. Drzwi zewnętrzne to istotny element podkreślający charakter budynku. Powinien współgrać z kolorystyką elewacji, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo domownikom. Gerda to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji drzwi. Nasze patenty i nowoczesne rozwiązania doceniają klienci, którzy ufają nam w dziedzinie drzwi antywłamaniowych. Poznaj naszą ofertę i zajrzyj do Katalogu - Drzwi do domów.  Dołącz do grona zadowolonych użytkowników!

 

 

Drzwi zewnętrzne do domu THERMO PRIME to najwyższej jakości konstrukcja, która gwarantuje doskonały komfort cieplny oraz wysoki poziom bezpieczeństwa domowników. W tej serii znaleźć można tradycyjne drzwi Elite 3D dla osób ceniące klasyczne rozwiązania. Ich nowoczesny design sprawdzi się świetnie w wieloletnich budynkach oraz nowych, budowanych domach jednorodzinnych, gdzie podkreślą indywidualny charakter wejścia. Warianty drzwi Air Glass, Quadro i Tempo to nowoczesne wzornictwo, które podkreśli prestiż lokalu w nowym budownictwie.

W ramach grupy drzwi THERMO PRIME wyróżniamy cztery linie wzornicze:

AIR GLASS – z charakterystyczną szybą potocznie zwaną szybą samochodową,
QUADRO – z licznymi przeszkleniami oraz listwą 3D,
TEMPO – klasyczne drzwi nawiązujące do najlepszych wzorów GERDA,
ELITE 3D – eleganckie wzornictwo.

 

  Drzwi frontowe do domu z linii produktowej THERMO PREMIUM łączy niezwykle solidna metalowa konstrukcja wewnętrzna, która zapewnia doskonałą izolację. W tej serii znaleźć można tradycyjne drzwi Elite 3D dla osób ceniące klasyczne rozwiązania. Świetnie prezentują się zarówno w kamienicy, jak i w domu jednorodzinnym. Warianty drzwi Air Glass, Quadro i Tempo to nowoczesne wzornictwo, które podkreśli prestiż lokalu w nowym budownictwie.

W ramach grupy drzwi THERMO PREMIUM wyróżniamy cztery linie wzornicze:

AIR GLASS – z charakterystyczną szybą potocznie zwaną szybą samochodową,
QUADRO – z licznymi przeszkleniami oraz listwą 3D,
TEMPO – klasyczne drzwi nawiązujące do najlepszych wzorów GERDA,
ELITE 3D – eleganckie wzornictwo.


  Z myślą o najwyższym komforcie naszych Klientów tworzymy drzwi wejściowe do domu, które zapewniają najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz stalowo-drewnianych i aluminiowych ościeżnic, drzwi zewnętrzne firmy GERDA posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

Modele Tempo, Classic, Optima Duo 60 i Duo 60 zawierają przy tym dyskretne, szklane panele, które dodają lekkości projektowi. Drzwi dostępne są w różnych seriach wzorniczych, do wyboru rodzaj przeszklenia oraz wersja kolorystyczna. Wybierz do swojego domu zewnętrzne drzwi wejściowe linii Optima.

 


 
  
 Antywłamaniowe aluminiowe drzwi ALTUS zostały zaprojektowane z myślą o osiągnięciu najlepszych parametrów termoizolacyjności. Wykonane z trzykomorowego systemu aluminiowego o grubości 9 cm. spełniają surowe wymagania stawiane przed nowoczesnym budownictwem pasywnym.

Drzwi ALTUS standardowo posiadają przekładkę w opatentowanej technologii ,,anti-bimetal”, specjalnie zaprojektowane izolatory znacząco podnoszą parametr termoizolacyjności i mają znaczący wpływ na obniżenie kosztów zakupu energii.
Konstrukcja drzwi aluminiowych GERDA ALTUS pozwala na uzyskanie jednolitej powierzchni zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

 

                                 

 Jak wybrać dobre drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego? W budownictwie jednorodzinnym liczą się inne niż w przypadku mieszkań parametry drzwi wejściowych zewnętrznych. Konstrukcja musi być szczególnie solidna z uwagi na całoroczne wystawienie drzwi na różne warunki atmosferyczne. Ponadto drzwi wejściowe do domu są kluczowym elementem ochrony przed kradzieżą. To dlatego wzmocniony stalowy korpus o skrzynkowej konstrukcji tak dobrze się tu sprawdza. To jedna z najbardziej różnorodnych serii domowych drzwi zewnętrznych. Pięć różnych modeli, a w każdym po kilka możliwych kolorów powłoki drzwiowej czy okuć dają kilkadziesiąt wariantów, dzięki którym Twój dom będzie wyjątkowy. Sprawdź nasze drzwi panelowe.
 

 

Drzwi zewnętrzne – czym powinny się charakteryzować?

Dobre drzwi zewnętrzne do domu to drzwi funkcjonalne. Nie bez znaczenia są materiały, z których powstają najlepsze drzwi wejściowe Gerda. To one decydują o solidności i wieloletniej trwałości produktów. W naszej ofercie dostępne są m.in. drzwi stalowe, aluminiowe i drewniane.

Wybierając drzwi wejściowe do domu, zwróć uwagę na ich parametry techniczne. Drzwi na zewnątrz posesji mają częsty kontakt z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Muszą być przygotowane na deszcz, śnieg i silny wiatr.

Kolejną ważną kwestią jest izolacja termiczna. Dobrej jakości drzwi do domu w optymalny sposób chronią budynek przed utratą ciepła. Do tego dochodzi również właściwa izolacja akustyczna. Drzwi wejściowe mają skutecznie niwelować hałasy dochodzące z otoczenia zewnętrznego.

Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. Aby właściwie zabezpieczyć swoje mienie i bliskich, postaw na drzwi antywłamaniowe. Gerda od wielu lat specjalizuje się w produkcji takich drzwi o najwyższych standardach.

Jak wybrać odpowiednie drzwi wejściowe do domu?

Stoisz przed wyborem drzwi do nowego domu? Chcesz wymienić stare drzwi na bardziej funkcjonalne? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przeglądając ofertę drzwi do domu.

Rozmiar drzwi zewnętrznych

Przepisy jasno określają wymiary drzwi wejściowych – minimalna szerokość to 90 cm, a wysokość 200 cm. Gerda w swojej ofercie ma drzwi jednoskrzydłowe, a dla klientów bardziej wymagających przygotowaliśmy m.in. drzwi z tzw. biernym skrzydłem, które pozwala na zwiększenie przestrzeni wejścia.

Sposób otwierania drzwi

Jeżeli przedsionek lub hol w Twoim domu nie jest zbyt duży, warto postawić na drzwi otwierane na zewnątrz. Należy jednak zwrócić uwagę na materiał, z którego zrobiono drzwi i zadbać o zadaszenie, aby uniknąć szurania np. po zalegającym śniegu. Drzwi otwierane do środka to doskonałe rozwiązanie dla domów z większym przedsionkiem.

Drzwi z lewym lub prawym skrzydłem

Istnieją sytuacje, w których umiejscowienie zawiasów ma znaczenie. Wybierając prawe lub lewe drzwi, weź pod uwagę to, czy mają one odpowiednią przestrzeń do otwierania i nie będą kolidować z drzwiami wewnątrz domu.

Modny wygląd

Drzwi spełniają też funkcję dekoracyjną. W naszej ofercie znajdziesz m.in. drzwi ze szklanymi elementami, które dodatkowo doświetlą wnętrze holu i umożliwią podejrzenie, kto przyszedł z wizytą. Nowoczesne szyby w drzwiach są niezwykle odporne i nie obniżają poziomu bezpieczeństwa.

Sprawdź także drzwi wejściowe do mieszkań!

Drzwi zewnętrzne a bezpieczeństwo

Oczekiwania wobec naszych drzwi są bardzo wysokie. To mobilizuje inżynierów firmy Gerda do tworzenia wyjątkowych produktów. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, których celem jest ochrona przed włamaniem. Nasze drzwi posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Przy wyborze drzwi antywłamaniowych zwróć uwagę na klasy bezpieczeństwa. Najniższa klasa to RC1. Drzwi z tym oznaczeniem zapewniają podstawową ochronę przed włamaniem. Najwyższe klasy to RC5 i RC6. Posiadają je drzwi w bankach i innych instytucjach wymagających szczególnej ochrony. Firma Gerda ma w swojej ofercie drzwi antywłamaniowe w klasie RC2, RC3 i RC4.

Ceny drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne Gerda to bogata tradycja, wysoka jakość i solidność wykonania. Ceny, jakie mają nasze produkty, uzależnione są od materiału i zastosowanych technologii. Jeżeli zainteresowały Cię drzwi wejściowe Gerda, zachęcamy do przejrzenia naszego Katalogu drzwi do domów. Znajdziesz w nim nasze najlepsze produkty wraz z cenami!

 

 

 

Galeria mediów

SALON SPRZEDAŻY

ul. Rejtana 36

35-326 Rzeszów
geminirzeszow@op.pl

tel. 17 852 08 33

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?